“Shqiptarët janë mirënjohës ndaj Italisë”, Kumbullës “i ziejnë” këmbët: Finalja është shenjë fati në Tiranë

Marash Kumbulla do të rikthehet në Tiranë, por këtë herë jo me Kombëtaren. Mbrojtësi shqiptar do të luajë finalen e Conference League mes Romës dhe Feynordit. Në intervistën e dhënë për Corriere dello Sport, Marashi lë edhe përshtypjet e tij.

“Finalja në Tiranë është shenjë fati, doja ta arrija me çdo kusht, tani duhet ta fitojmë. Ëndrrat bëhen realitet, për shqiptarët kjo është mundësi e madhe. Janë shumë mirënjohës ndaj Italisë si i priti vite më parë. Një pjesë e tifozëve do të jenë me ne. Për mua do të jetë nder të përfaqësoj vendin tim, dua të luaj”, tha Kumbulla. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online