U largua mes emocioneve nga Atletico Madrid, Luis Suarez mund të luajë në Serinë A

0

Luis Suarez i ka dhënë lamtumirën Atletico Madrid pas 2 sezonesh dhe një titulli kampion të fituar. Pas ndeshjes me Sevilla, uruguajani është përshëndetur me tifozët dhe do të largohet me parametra 0. Sipas mediave spanjolle, përveç Inter Miami në Amerikë dhe Aston Villa e Sevilla në Europë, për futbollistin interesohet edhe Interi.

Klubi zi kaltër ka kërkuar informacione për sulmuesin dhe janë të gatshëm të bejnë një ofertë për ta sjellë në Milano.
Luis Suarez nuk ishte në nivelet e duhura sezonin e fundit dhe shumë ndeshje i ka nisur nga pankina. Për këtë arsye Atletico ka zgjedhur ta lërë të lirë lojtarin të largohet me parametra 0. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online