Shqipëria U21, publikohet lista për ndeshjet me Spanjën e Estoninë

0

Shqipëria luan me Spanjën (11 tetor) dhe Estoninë (16 tetor) dy ndeshjet e fundit kualifikuese, ndërkohë që trajneri Alban Bushi ka dalë para mediave dhe ka zbuluar listën e lojtarëve të grumbulluar.

Esat Mala është ftuar nga Bushi, ndërkohë që është rikthyer mesfushori Qazim Laçi. Kapiteni Keidi Bare vijon të ftohet, sikurse edhe Kristal Abazaj. më poshtë lista e plotë e lojtarëve të ftuar për ndeshjet e radhës.

Portierë: Elhan Kastrati, Gentian Selmani, Mario Dajsninani
Mbrojtës: Drilon Kryeziu, Shaqir Tafa, Leonard Maloku, Esin Hakaj, Albi Doka,
Mesfushorë: Besir ramadani, Omar Imeri, Lindon Selhai, Sherif Kallaku, Emir Sahiti, Keidi Bare, Esat Mala, Arbnor Muçolli, Taulant Sulejmanov, Qazim Laçi
Sulmues: Valdrin Mustafa, Albion Ademi, Rubin Hebaj, Kristal Abazaj

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.