Shpërthejnë tifozët e Kukësit, president, drejtues dhe lojtarë “në gijotinë”!

0

Kukësi është thuajse jashtë Europës, pas humbjes së thellë 5-2 në Gjeorgji, ku askush nuk e priste që të shkonte kështu dhe kishin besim përpara ndeshjes.

Kjo ka bërë që në faqen zyrtare të klubit të plasë revolta e tifozëve, që kanë reaguar dhe kanë akuzuar ashpër deri te drejtuesit e klubit dhe presidenti Gjici, për faktin që vazhdon të përdorë një strategji e cila është “nuk bëre mirë, ikën në shtëpi” duke ndërruar “kokë turku” sa herë që i jepet mundësia…

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.