Shkoi edhe me ish-gruan e vëllait, Rhodri Giggs për legjendën e futbollit: Është maniak, del jashtë për të fjetur me ndonjë grua

0

Një lajm shokues erdhi pak ditë më parë në botën e futbollit atje ku figura legjendare e Manchester United dhe që tanimë drejton Uellsin, Ryan Giggs, kishte dhunuar gruan e tij që ka marrë dëmtime të mëdha.

Por ky skandal nuk është i pari për Ryan, që shpeshherë i ka kaluar kufijtë. Madje në një rast ka pasur lidhje jashtëmartesore me ish-gruan e vëllait të tij, Rhodri. Që në këtë moment pati edhe një krisje mes tyre, ndërsa vëllai ka reaguar për ndodhinë e fundit të Ryan.

“Kur Ryan del jashtë, ai thjesht po e bën këtë për të fjetur me ndonjë grua. Ai është thjesht një maniak seksi. Nuk është se po e përbuz, thjesht më vjen keq për të. Ka pasur një karrierë të madhe dhe nëse po njolloset vjen nga këto probleme”. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.