Shkëndija vlen thuajse sa një rrogë vjetore e Bonuçit pa bonuse!

 

Një merkato 200 milionë euroshe për Milanin, teksa Shkëndija e Tetovës, sipas analizës së transfertmarkt.de, vlen vetëm 6,8 milionë euro. Praktikisht, vetëm sa rroga e Leonardo Bonuçit pa bonuse… Sepse, futbollisti i Juventusit, ka rrogë fikse 7 mln euro dhe bashkë me bonuset pritet të arrijë në 9,5 mln euro. Një shifër e konsiderueshme. Sepse, nëse bëhet një krahasim me kuqezinjtë, që vetëm këtë verë kanë shpenzuar 200 mln euro, atëherë do të ishte e vështirë të flisje…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online