Shkëndija nuk di të ndalet

0

Shkëndija bën mirë në pjesën e parë të ndeshjen me lituanezët e Trakait. Tetovarët kanë barazuar në pjesën e parë me rezultatin 1-1, që deri në këto momente i favorizon shumë. Edhe pse janë ndëshkuar pa kaluar 60 sekonda lojë, për shkak të një pasigurie të portierit Zahov, kanë gjetur forcat që të barazojnë shifrat. Për të vendosur baraspeshën ka menduar Zhunjor, i cili ka realizuar vetëm 6 minuta para përfundimit të pjesës së parë. Të besuarit e Qatip Osmanit kanë krijuar volum lojë dhe kanë goditur dhe shtyllën.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online