Shënkolli si kënetë, nuk luhet ndaj Bylisit

Nuk mund të luhet në Shënkoll. Moti i keq ka përmbytur fushën dhe pamjet tregojnë për një kënetë të vërtetë.

Bylisi ka postuar fotot në faqen e vet në Facebook, duke kërkuar të mos luhet.

Deri tani ndeshja nuk ka nisur dhe me shumë gjasa do të shtyhet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online