Shënimi i golit të Lionel Mesit te PSG, presidenti Naser Al Khelafi e takon dhe e përgëzon për realizimin

0

Leo Messi shënoi golin e parë të tij me skuadrën e PSG ndaj Manchester City. Goli erdhi pas një aksioni individual të vetë argjentinasit, ku i ndihmuar dhe nga Mbappe realizoi një super gol nga distanca. Falë golit të tij PSG siguroi tre pikë mjaft të rëndësishme, duke marë kreun e klasifikimit të grupit.

Presidenti i PSG, Nasser Al-Khelafi ka shkuar menjëherë në dhomat e zhveshjes ku ka konsumuar një bisedë me 6 herë fituesin e Topit të Artë. Pas bisedës, presidenti ka përqafuar argjentinasin duke e përgëzuar për fitoren dhe realizimin e golit të parë me fanellën e skuadrës franceze. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.