Rrogat e prapambetur te Kukësi dhe bojkoti i stërvitjes, drejtuesit i japin fjalën lojtarëve se do të zgjidhet pas Tiranës

Situata te Kukësi nuk është aspak e mirë kur po vjen fundi i sezonit. Për shkakun e disa rrogave të prapambetura, lojtarët zgjodhën që të mos stërviteshin. Ky bojkot po vazhdonte dhe drejtuesit mbërritën në një vendim.

Supersport raporton se i është dhënë fjala lojtarëve se do të marrin rrogat e prapambetura dhe do të zgjidhet i gjithë problemi pas ndeshjes me Tiranën, e cila do të luhet të hënën. Kështu futbollistët kanë vendosur që të nisin sërish përgatitjen kundër bardhebluve. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online