Rrezikon vendin e dytë! Juventusi bën hap pas në kampionat, bardhezinjtë i mposht Udinezja në “Alianc Stadium”

Juventusi ka bërë një hap pas në Serinë A. “Zonja e Vjetër” nuk e ka marrë veten nga humbja kundër Interit. Bardhezinjtë kanë befasuar opinionin sportive mbrëmjen e sotme, teksa është mposhtur minimalisht 0-1 nga Udinezja. Ndeshja u vendos që në minutën e 25 të saj.

Xhaneti e dërgoi topin në rrjetë dhe i dha kështu fitoren skuadrës së tij. Një fitore mjaft e rëndësishme për Udinezen, që merr vlerë më të madhe nga fakti se u arrit në shtëpinë e Juventusit. Ekipi i Alegrit tashmë rrezikon edhe vendin e dytë në renditje. Milani qendron vetëm 1 pikë larg./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online