Roloviç: Trajneri na pyeti para se të ndërtonte formacionin

0

Autori i golit Ognjen Roloviç u shpreh i lumtur që e ndihmoi skuadrën e tij sot me golin që shënoi. Lojtari malazez tregoi në “Gola pas Goli” në “Supersport” se çfarë ka ndryshuar në skuadër me ardhjen e trajnerit Duro.

“Ndihem shumë mirësi për golin, por më shumë pasi e ndihmova ekipin që të merrte një fitore sot”.

“Kemi bërë disa ndryshime, por jemi më pozitiv dhe kemi qenë agresiv. Kemi bërë atë na ka kërkuar trajneri në stërvitje”.

“Trajneri na ka pyetur se ku ndiheshim më mirë dhe ku mund të japim më të mirën dhe ne i kemi shprehur mendimi tonë. Kemi dhënë aprovimin tonë në ato role ku ndihemi më mirë”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.