Rezi protagonist, Kamza mund Kërçovën

0

Në një anë merkato që nuk po ndalet, në anën tjetër fusha, aty ku skuadra e drejtuar nga Bledar Devolli ka mposhtur 3-0 skuadrën e Vëllazërimit të Kërçovës.

Kamzalinjtë kanë qenë dominues në këtë takim, teksa protagonisti i ndeshjes ishte sulmuesi Ermir Rezi, vetëm 24 vjeç dhe që ka shënuar dy gola.

Një tjetër gol u shënua nga Beqiri.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.