Refuzoi Shkëndijën dhe shihej një flirtim me Tiranën, Xhekson përfundon nga Egnatia në elitën e Turqisë

Xhekson ishte një prej futbollistëve që shkëlqeu më së shumti te Egnatia. Një lojtar me shumë kualitet që tërhoqi vëmendjen e shumë skuadrave. Lojtari ishte shumë pranë nënshkrimit me Shkëndijën, teksa u arrit dakortësia mes të gjitha palëve.

Por në momentin e fundit, Xhekson refuzojë të nënshkruante. Sipas informacioneve tona, kishte edhe një flirtim në distancë me Tiranën. Megjithatë mundësi për të qenë në elitën e Turqisë hodhi poshtë çdo pistë tjetër. Xhekson është lojtari më i ri i Instabulsporit, me kontratën që është firmosur, me një transferim shumë të rëndësishëm të Egnatias. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online