Reagimet/ Dëshira e tyre u plotësua, tani tifozët e Partizanit e kalojnë përgjegjësinë te lojtarët

0

Partizani ka njoftuar vetëm pak më parë largimin e trajnerit Ilir Daja. Rezultatet nuk po flisnin në favor të tij dhe sigurisht që kjo ishte dëshira kryesore e tifozëve të kryeqytetasve, që kërkonin ndërrimin e trajnerit pas çdo sfide të humbur.

Por në momentin që të kuqtë kanë njoftuar ndarjen miqësore me Dajën, tashmë përgjegjësia ka kaluar te lojtarët. Nuk kanë qenë të pakëta komentet e tifozëve që nuk e shihnin trajnerin si fajtorin kryesor, por futbollistët, që tani më shumë se kurrë duhet të tregojnë aftësitë e tyre pasi janë në shenjëstër. /Sport Eksrpes/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.