Ramadani i lumtur pëgjysmë: Goli nuk vlen, para fitores

Ylber Ramadani ishte i lumtur, por edhe i trishtuar pas ndeshjes kundër Irlandës së Veriut, sepse shënoi një gol të bukur, por që nuk vlejti fitoren. Pas sfidën kualifikuese për Europianin U21, mesfushori i Vejles në Danimarkë foli në mikrofonin e Supersportit.

“Kam rreth 1 vit që nuk shënoj dhe u gëzova shumë, por më vjen keq që ai gol nuk na dha fitoren. Do të vijoj të punoj sa më shumë të mundem, për të arritur sa më larg. Më vjen mirë që puna ime u shpërblye me ftesën e Panuçit dhe do mundohem ta justifikoj besimin e tij. Pozicioni në fushë? Unë jam ushtar dhe luaj ku të vendosin Bushi me Panuçin. Nëse më thërrasin te kombëtarja e parë, jam gati, por në të kundërt vij me kënaqësi edhe te Shpresat”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online