Rakitiç thuajse në lot: Perfektë, deri në finale!

0

Rakitiç është shfaqur shumë i zhgënjyer pas humbjes ndaj Francës dhe pasi ëndrra për trofeun është shuar: “Ishim skuadra më e mirë në pjesën e parë, po sulmonim, por na mungoi fati sonte.

Ata shënuan katër gola në tre goditje të tyre… Por, përgëzoj Francën, e meritoi. Megjithatë, nuk rresht së falënderuari të gjithë shokët e ekipit dhe trajnerit. Bëmë diçka të madhe, deri në finale”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.