“Qenke sozia ime”, Klop dhe kërkesa e çuditshme nga gazetari

Jurgen Klop mbetet një ndër trajnerët më zbavitës në qarkullim dhe ditët e fundit ka dhuruar momente komike në një konferencë për shtyp.

Pas ndeshjes miqësore kundër Dortmundit një gazetar nga salla pyeti: “Ndoshta nuk do shihemi më, a mund të më japësh një përqafim?”.

Klop ia ktheu duke qeshur: “Kjo është ndoshta pyetja e dytë më gazmore që më është bërë ndonjëherë”.

Më pas e takoi dhe përqafoi gazetarin, të cilit i tha: “Ti qenke sozia im”, mes të qeshurave e në sallë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online