Pujol uron Realin dhe i “tërheq veshin” Barcelonës: Duhet të reflektojmë!

0

Një legjendë e Barcelonës, Karles Pujol, është treguar një zotëri i vërtetë, duke uruar Realin e Madridit për triumfin e jashtëzakonshëm në finalen ndaj Liverpulit, suksesi i tretë rresht në Champions League.

Me një postim në Twitter, ish-mbrojtësi legjendar ka uruar gjithë madrilenët, por ka një mesazh të fortë edhe për Barcelonën: “Urime, madrilenë. 4 Champions në 5 vite, me një nga Barcelonat më të mira të historisë… duhet të reflektojmë”.

Nuk ka munguar as urimi i Barcelonës, që me një postim të shkurt në Twitter përgëzon Realin.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.