PSG, në Milano për Donarumën, por Reali…

0

Javën që vjen, parashikohet që drejtuesit e PSG-së të udhëtojnë në Milano për të biseduar me Milanin për Xhanluixhi Donarumën, teksa Raiola ia ka ofruar edhe Florentino Perezit te Real Madridi, po për momentin ka marrë vetëm një “jo”, edhe pse pritet të ketë zhvillime dhe sigurisht kjo ka shtyrë agjentin që të këshillojë portierin të presë dhe të mos hedhë firmën e rinovimit njëherë. Edhe oferta e PSG-së mund të jetë e majme, rreth 5 mln euro në sezon për 18-vjeçarin.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online