Probleme me prozhektorin në Selman Stërmasi, nxjerr tym gjatë ndeshjes mes Tiranës dhe Kukësit

Një problem i vogël ka pasur edhe prozhektori gjatë ndeshjes mes Tiranës dhe Kukësit. Në pamje gjatë transmetimit është parë teksa ka nisur edhe tymi, për të tërhequr vëmendjen e të gjithëve tifozëve që kanë mbushur shkallët e stadiumit. Difekt ky i sistemit elektrik që ka kërkuar edhe nëdërhyrjen e shpejtë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online