Nuk preferuan të largohen nga Shqipëria, disa tifozë të Feynordit shkojnë në Selman Stërmasi për të mbështetur Tiranën

0

Disa tifozë të Feynordit nuk kanë preferuar që të largohen nga Tirana. Përkundrazi, ata kanë gjetur kohën që të shijojnë një tjetër përballje në kryeqytetin shqiptar, këtë herë në kampionatin e Superiores.

Bëhet fjalë për takimin mes Tiranës dhe Kukësit, atje ku bardheblutë do të shijojnë titullin kampion. Në tribunën ku qëndrojnë tifozët bardheblu është shfaqur edhe baneri i tifozëve të Feynord. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.