Prestigjozja “AS” shkruan për Çepelen, gafa e madhe e Interit dhe “Bonuçi i ri”

Ramen Cepele vazhdon që të bëjë jehonë të madhe në Europë. Këtë herë është prestigjozja spanjolle, “AS”, e cila i ka kushtuar artikull mbrojtësit të Shqipërisë.

Si e la Interi të ikte? Kjo është pyetja e shtruar nga ana e medias, duke iu referuar kalimit të Çepeles te Hanoveri.

Talenti kuqezi etiketohet si “Bonuçi i ri” ku veçohet inteligjenca dhe pozicionimi i tij në fushën e lojës. Ajo që pritet prej mbrojtësit është e ardhmja e madhe që nisi me debutimin historik te Shqipëria. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online