Presidenti i Realit të Madridit tregon sekretin e trajnerit rekordmen të Champions League: Ançeloti di shumë për psikologjinë…

Presidenti i Realit të Madridit, Perez, ka folur me superlativa për Ancelotin. Ky i fundit është kthyer në trajner rekordmen në Champions League, si një specialist i vërtet për mënyrën sesi fitohet ky trofe.

Ndërkohë Perez ka treguar sekretin e këtij tekniku që sot ka gjithë vëmendjen e mediave, pas këtij suksesi të radhës që arriti me Realin e Madridit. “Anceloti është më i miri. Ai i njeh lojtarët dhe Realin aq mirë. Ka vërtet shumë njohuri për psikologjinë”, tha Perez. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online