Presidenti i Federatës Polake të Futbollit e fshin si mundësi: Nuk mendoj se do të humbasim nga Shqipëria

Polonia është e tronditur mes skandaleve dhe rezultateve të dobëta që ka prodhuar Kombëtarja. Presioni është shumë i madh, por kreu i Federatës Polake të Futbollit, Cesary Kulesza, kërkon t’i qetësojë të gjithë.

Teksa i shtrohet pyetja nga ana e gazetarëve nëse do ta shkarkojë trajnerin Santos, nëse Shqipëria e mund, Kulesza e fshin si mundësi. “Nuk dua ta mendoj këtë gjë tani, sepse nuk mendoj se do të humbasim. Unë besoj te Polonia dhe te trajneri si askush tjetër”, tha Kulesza. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online