Prapaskenat, Kukësi tentoi Kaçen para shortit!

0

E bujshme. Gjici nuk përmbahet. Gati të merrte mesfushorin

Anton Cicani

Kukësi është duke ndërtuar dita ditës një skuadër e cila do të përpiqet që të eliminojë Sherifin e Tiraspolit, kampionët e Moldavisë, për të ndjekur ëndrrën e madhe. Investimet e presidentit Gjici, që në këto pesë vjet ka shpenzuar më shumë se 2,5 mln euro, nuk kanë të sosur dhe, sipas asaj që ka zbuluar “Sport Ekspres”, përpara disa ditësh pati një tentativë konkrete për të siguruar, për sfidat e Champions, futbollistin e kombëtares, Ergys Kaçen, por ky i fundit s’ka pranuar si ide…

vijon nesër në edicionin print…

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online