Postoi foto intime në rrjetet sociale, federata gjobit pronarin e klubit anglez

0

Një ngjarje mjaft e çuditshme por merr hapësira të konsiderueshme në faqet e gazetave sportive në Angli.  Pronari i klubit të Nots Kauntit, Alan Hardi, është vënë në qendër të kritikave, pasi postoi në llogarinë  e tij në “Twitter” një foto të organeve gjenitale.

Edhe pse biznesmeni tentoi ta fshinte pas pak minutash foton, dëmi ishte bërë dhe lajmi kishte marrë dhënë. Federata angleze ka hapur një hetim për këtë çështje dhe pritet që Hardi të gjobitet.

Ndoshta nuk është rastësi që në të njëjtën ditë, Hardi, vuri në shitje klubin. Pra në vetëm 24 orë tifozët e Nots Kauntit kanë marrë lajme nga më të çuditshmet  për pronarin e ekipit që ata mbështesin.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.