Po përjeton momentin më të artë të karrierës, media italiane për Nedim Bajramin: Trembi Romën me imagjinatën e tij

0

Nedim Bajrami po përjeton momentin më të artë të karrierës së tij. Mesfushori shqiptar ia ka dalë që të shënojë ndaj ekipeve më të madhe të Serisë A, së fundmi tundi rrjetën e Romën. Sipas “Tuttomercatoëeb”, lojtari është vlerësuar me notën 6.5, më e larta te Empolit.

“Ka trembur Romën me imagjinatën e tij dhe kishte një përfundim që gati i dha kornizën te goli. Gjeti edhe ndihmën e Mancinit në golin e shënuar”, ishte përshkrimi i bërë për performancën e Bajramit. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.