Po ky çpati? Ish-presidenti i FIFA thumbon Granit Xhakën: Ku ishte mbrëmë ky kapiteni i zhurmshëm?

0

Sepp Blatter ka zgjedhur të ngacmojë Granit Xhakën pas situatave të ndodhura me Serbinë dhe humbjen e pësuar ndaj Portugalisë në shifrat 6-1.

“Si në tenis: Kombëtarja e Zvicrës humbi 1:6 ndaj Portugalisë. Ku ishte Xhaka? Njeriu që pretendon të jetë lider dhe është më i zhurmshmi, por nuk pati asnjë ndikim në lojë në momentin më të rëndësishëm”, tha Blatter. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.