“Po fillon një javë e rëndësishme”! Rei Manaj jep sinjale të mira para nisjes së La Liga-s, mbetet ende pjesë e Barcelonës

Rei Manaj po vazhdon që të jetë pjesë e Barcelonës. Pavarësisht se është folur shumë për largimin e sulmuesit shqiptar, duket se plani ka ndryshuar te katalanasit. Koeman ka kërkuar një tjetër përforcim në sulm, por drejtuesit e klubit e kanë bërë të qartë se merkato hyrëse është mbyllur.

Në këtë mënyrë edhe Koeman do ta mendojë më mirë shitjen e Manajt. Aguero ka probleme të vjetëra me historinë e dëmtimeve të shpeshta, ndërsa Depay dhe Braithëate ngelen si dy alternativat e vetme. Nëpërmjet një njoftimi në “Instagram”, Rei Manaj shkruan se po fillon një javë e rëndësishme, për ta konsideruar veten si pjesë e projektit të Barcelonës. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rey Manaj (@reymanaj97)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online