Parullë skandaloze në Bari: Pse Astori dhe jo Mazielo?

Një parullë e tmerrshme është shpalosur në Bari pas vdekjes së Davide Astorit. Persona të panjohur kanë varur një parullë mbi një mbikalim në autostradë, me një mesazh makabër: “Pse Astori dhe jo Mazielo?”.

Mesazhi i referohet ish-mbrojtësit të Barit, që tani luan me Atalantën, Andrea Mazielo, i cili ka qenë i përfshirë në një histori trukimi për baste të paligjshme dhe në një derbi kundër Leçes shënoi autogol. Që atëherë, ai është armik në Bari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online