Partizani po humbet kundër Teutës, Olsi Ramën nuk e mban vendi dhe qëndron në këmbë

Partizani është duke humbur në ndeshjen e parë pa Bitrin dhe Skukën. Të kuqtë po munden në shtëpi me shifrat 0-2 nga Teuta. Dy golat kanë ardhur nga ish-lojtarët e tyre, Marku dhe Kallaku.

Në minutën e 69 të takimit, Olsi Rama është parë duke qëndruar në këmbë për të ndjekur ndeshjen, teksa nuk e mbante vendi nisur edhe nga rezultati i ndeshjes. Partizani po vuan shumë pa dy protagonistët e saj, Bitrin dhe Skukën. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online