Partizani është gati të kryejë transferimin e vitit, Skuka do të ketë si objektiv kalimin te Mesi dhe Mbape

Partizani është gati për të kryerë transferimin e vitit. Gjithmonë e më tepër janë shtuar zërat për zyrtarizimin e Skukës te Metz. Këta të fundit kanë plotësuar dëshirat e kryeqytetasve për shifrën e 1 milionë eurove.

Njëkohësisht Partizani do të mbajë edhe 10 përqind të kartonit të Skukës në të ardhmen. Kështu sulmuesi do të kalojë nga Superiorja në Ligue 2, atje ku do të objektivin për t’u ngjitur në elitë dhe të gjejë yje botëror si Mesi dhe Mbape. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online