Partizani e nis me sondazhet, a duhen ndryshuar lojtarët?

0

Partizani u shpartallua dje në Gjirokastër dhe trajneri Sulejman Starova dha dorëheqjen. Në faqen e cila konsiderohet si zyrtarja në “Instagram” është hedhur një sondazh ku shkruhet “A duhet ndryshuar rrënjësisht lojtarët. Pjesa më e madhe e ndjekësve kanë vothar për “PO”, duke treguar dhe një herë pakënaqësinë e tyre për lojtarët.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.