Partizani B “tenis” me Spartakun, Beqiraj tregolësh

0

Partizani B ka zhvilluar një ndeshje miqësore ditën sotme. Të kuqtë e drejtuar nga Genci Mahmutaj kishin përballë Spartakun dhe në fund fituan me rezultatin “tenistik” 6-2. Ai që spikati më së tepërmi ishte Beqiraj.

Tre gola të realizuar nga sulmuesi, ndërkohë që realizoi edhe Daci. Kote dhe Xhunga ishin futbollistët e tjerë të Partizanin që shënuan në këtë takim. Titullar nga minuta e parë ishte edhe mbrojtësi i djathtë Statovci, i cili është afruar si përforcim për ekipin e parë.

FK PARTIZANI B 6 – 2 KF SPARTAKU
Shënues:
Kote, Daci, Xhunga, Beqiraj (3 golësh)
Partizani B: Hida, Statovci, Bajo, Arbana, Tahiraga, Balla, Jovani, Kote, Xhunga, Daci, Beqiraj. Trajner. Genci Mahmutaj

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.