Pankarta tronditëse në Botëror: Zemër, kur të vij në shtëpi do të tregoj si e mora kredinë

Të shohësh Kombëtaren teksa luan në Europian apo Botëror është padyshim kulmi i adrenalinës. Ky emocion nuk duhet të humbet për asnjë arsye.

Në Ekuador ka shkuar sakrifica deri aty sa njerëzit të marrin edhe kredi duke ditur çmimet e kripura të Katarit.

Në ndeshjen mes Holandës dhe Ekuadorit do të hapej një pankartë: “Zemër, kur të vij në shtëpi do të tregoj si e mora kredinë”. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online