Oriana Sabatini, muza e Paolo Dibala

0

Paolo Dibala i ka thënë lamtumirë Antonela Kavalierit dhe tashmë është lidhur me Oriana Sabatini. Modelja bukuroshe nga Amerika Jugore një karrierë edhe si këngëtare dhe aktore.

Vetëm 20-vjeçare, ajo është e famshme se ka interpretuar Azul, personazh i telenovelës “Aliados”. Oriana është gjithashtu edhe mbesa e ish-tenistes Gabriela Sabatini.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.