Oferta për Nejmar, Reali zbulon të vërtetën!

0

Shumë zëra, shumë hipoteza, aludime dhe, madje,sipas “O Globo” një takim sekret mes të atit të Nejmarit dhe agjentit të dërguar nga madrilenët në Brazil për të negociuar për rrogën e sulmuesit të PSG-së. Por, Real Madridi ka dalë sonte me një komunikatë zyrtare për shtyp:

“Duke parë informacionet apo lajmet e lidhura me interesimin e klubit tonë me lojtarin e PSG-së, Nejmar, Reali bën me dijë se nuk parashikon të bëjë apo ketë bërë asnjë ofertë për futbollistin në fjalë”.

“Raportet mes dy klubeve janë të mrekullueshme, në një formë që, nëse Reali vërtet do të jetë i interesuar për lojtarin e PSG-së, atëherë gjëja e parë që do të bëjë është t’i drejtohet klubit”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.