Odise Roshi ndërpret kontratën me Akhmatin, “raketa” ndahet me klubin: Nuk do t’ju harroj kurrë

Odise Roshi i ka dhënë lamtumirën klubit të Akhmat Grozny. Pas shumë vitesh kontributi te ekipi rus, mesfushori shqiptar ka zgjedhur që ta mbyll përfundimisht këtë aventurë të re. Roshi ka komentuar edhe mbi këtë vendim të marrë me klubin e tij pas huazimit të fundit që kaloi në Hungari.

“Miq, është koha që ne të ndjekim rrugët tona të veçanta, shpresoj se ata do të ndërpriten herë pas here. Dua të falënderoj të gjithë për kohën e kaluar së bashku, për miqësinë, për mbështetjen, për vëllazërinë sportive. Unë nuk do të të harroj kurrë, ti je si familja për mua. Fat i mirë, suksese dhe të gjitha të mirat për të gjithë! Me gjithë zemër!”, janë fjalët e ndarjes të thëna nga Odise Roshi./Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online