Zyrtare/ Tirana prezanton pasardhësin e Bathës, kapiteni i Kukësit vishet me ngjyrat bardheblu

0

Tirana ka prezantuar sot blerjen e saj më të re për sezonin e ardhshëm. Kryeqytetasit përforcohen në mesfushë për të mbushur boshllëkun e lënë nga largimi i Bathës dhe veshin bardheblu një lojtar që ka mbajtur shiritin e kapitenit te Kukësi.

Vesel Limaj ka nënshkruar me Tiranën dhe së shpejti do i bashkohet skuadrës për të nisur përgatitjet për sezonin e ri. Futbollisti 24-vjeçar është një nga më të spikaturit në Kategorinë Superiore, teksa ka mbajtur një peshë të rëndësishme në skuadrën e Kukësit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.