“Nuk po bënin asgjë”! Lojtari i Spanjës shfryn pas eliminimit: Kam respekt për ta, por Maroku nuk tregoi asgjë në fushën e blertë

Maroku shkaktoi befasinë e madhe duke eleminuar Spanjën për të shkuar në çerekfinale të Katarit. Rodri nuk e ka përtypur aspak fundin e ndeshjes dhe është shprehur se Maroku nuk bëri asgjë për të kaluar më tej.

“Kam shumë respekt për Marokun, por ata nuk ofruan asgjë mbi të gjitha. Në këtë ndeshje, Maroku nuk bëri asgjë. Ata thjesht po prisnin për kundërsulmet. Po qëndronin të gjithë mbrapa në mbrojtje dhe tentonin të na kapnin në kundërsulm”, tha Rodri. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online