“Nuk më ikën nga mendja, kjo histeri ndaj Tiranës”! Gazetari shtron pyetjen: Pse kaq shumë dashakeqësi dhe vrer?

0

Gazetari Dritan Lundra ka bërë një reagim pak ditë më parë mbi deklaratën e Erion Braçes menjëherë pas mbylljes së derbit mes Tiranës dhe Partizanit. Në mesazhin që jepej nga shkrimi i Lundrës kërkohej më tepër paqe dhe të mos anatemoheshin skuadrat e tjera, pavarësisht bindjeve për ekipin e preferuar.

Këtë herë Lundra vjen me një tjetër reagim duke kërkuar përgjigjen: “Përse kaq shumë dashakeqësi dhe vrer?”. Gjithçka ka ndodhur dhe është komentuar për Tiranës konsiderohet si një histeri ndaj skuadrës që është shumë pranë titullit kampion në 100-vjetorin e saj. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.