Nuk ka “paqe” për “Tirona Fanatics”, bardheblutë vijnë me një tjetër mesazh

0

“Tirona Fantacis” janë të prerë me qëndrimin e tyre dhe nuk ngurojnë që të çdo ndeshje të kërkojnë largimin e presidentit Refik Halili. Tashmë është bërë zakon dhe në çdo ndeshje priten mesazhet e tifozëve të Tiranës, që edhe në kazmë nuk e kanë kursyet mesazhin e rashës.

Këtë herë në shënjestër kanë qenë lojtarët, duke theksuar se mbi ata është vetëm fanella bardheblu. Një mesazh tjetër që tregon se tifozët ndihen të tradhtuar nga skuadra.

“Vetëm për Tironën, kurrë për lojtarët”, shkruhej në mesazhin e tifozëve të Tiranës. 24 herë kampionët barazuan në Kamzë me rezultatin 1-1.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.