Nuk ka ndërmend të lërë futbollin! Zlatan Ibrahimovic gjen ekipin e ri në Serinë A pas largimit nga Milani, Champions League shihet nga shtëpia

Ibrahimovic do të festojë ditëlindjen e tij të 42-të në tetor dhe do të jetë sërish një futbollist profesionist, të paktën ky është plani i tij. Suedezi e ka pranuar se ka frikë se çfarë do t’i ndodhë kur të mbyll karrierën, ndaj nuk po mendon për tërheqjen.

Për shkak të dëmtimeve të shumta, Ibrahimovic pritet që ta mbyll me Milanin dhe të mos e veshë më këtë fanellë. Një lajm disi i papritur për marrëveshjen e re të Ibrahimovic ka ardhur nga Italia. Suedezi do të mbetet në Serinë A pasi Tuttomercato raporton se është arritur akordi verbal me Monzën. Megjithatë Zlatan do t’i duhet që të bëjë pa Champions League. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online