“Nuk ka më të mirë se mua”, Florian Marku i thërret të gjithë në Air Albania: Shqipëri, unë po vij

0

Florian Marku do të ndeshet në Air Albania, me ëndrrën e tij që u shpall prej disa kohësh dhe tashmë duket e realizuar. Boksieri shqiptar ka njoftuar sërish se pas një muaj do të gjendet në kryeqytetin shqiptar. “Për një muaj shihemi në Tiranë. Mezi po e pres këtë ndeshje”, shkruan Florian Marku.

Ndërkohë në videon e publikuar nuk mungon vetëbesimi që e ka shoqëruar prej shumë kohësh: “Në mendjen time dhe në zemrën time, unë them se nuk ka më të mirë se mua. Shqipëri, unë po vij”, shprehet boksieri. /Sport Ekspres/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Florian Marku (@florianmarku)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.