Nuk ka kohë për shumë pushime, Ilir Daja merr menjëherë detyrën e re pas largimit nga Partizani

Ilir Daja është gati që të marrë menjëherë detyrën e re pas largimit nga Partizani. Aventura me të kuqtë nuk shkoi në mënyrën e duhur pasi kryeqytetasit morën shumë pak pikë në nisje të këtij sezoni të ri teksa ishin pretedentë për të fituar titullin.

Ndërkohë në Kosovë është arritur marrëveshja mes Dajës dhe Ballkanit. Tashmë pritet vetëm që të mbërrijë edhe zyrtarizimi, teksa Ballkani ndodhet në vendin e tretë me 33 pikë, vetëm dy më pak se Gjilani i vendit të parë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online