Nuk është më pjesë e planeve të Partizanit, e konfirmon vetë Emiliano Musta: Edhe unë jam i habitur

0

Ditët e fundit është përfolur për një largim të Emiljano Mustës nga Partizani. Mbrojtësi u vesh i kuq në fillim të sezonit, por duket se kanë mjaftuar vetëm pak muaj që klubi kryeqytetas të nxjerrë jashtë projektit një nga lojtarët që ka spikatur prej sezonesh në Superiore.

Vetë 29-vjeçari ka konfirmuar për “FK. Partizani Tiranë“ se nuk është më në planet e Partizanit, gjë e cila e ka lënë të habitur. “Unë nuk jam në planet e drejtuesve,dhe unë vet jam habitur,por deri në këto momente jam ende pjesë e ekipit,të shohim në ditët në vijim”, ka thënë Emiljano Musta./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.