“Nuk e fsheh të vëretën si disa klube dhe policia”/ Murinjo thumbon Bodon: Nuk do na presi asnjë për të na goditur me gru.sht

Zhoze Murinjo ka folur për mediat pas fitores 2-1 kundër Salernitanës mbrëmjen e sotme. Trajneri portugez ka sqaruar trazirat e ndodhura në fund të takimit, ndërsa gjen momentin që gjatë shpjegimit të thumbojë edhe rivalët e Ligës së Konferenvës, Bodo/Glimtin për ngjarjen e ndodhur në mesjavë, ku pati akuza reciproke për ushtrim dhu.ne.

“Unë kurrë nuk e fsheh të vërtetën, si disa klube apo policia. Unë nuk e ndryshoj të vërtetën. Një person në stolin tim tha ‘kthehuni në Serinë B’. Ata nuk ishin të lumtur dhe unë kërkova falje për djalin që foli. Për njerëzit e qytetëruar ajo që ndodh në fushë mbetet në fushë, sigurisht që nuk do të presë askush që dikush jashtë t’i godasë me grusht në fytyrë”, ka sqaruar Zhoze Murinjo./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online