“Nuk do të jetë edhe aq e fortë si garë”! Andi Lila flet për zgjedhjet e FSHF: Dua të shoh programin e kandidatëve

Andi Lila ishte i ftuar në emisionin “Skaner” që transmetohet në “MCN TV”. Në fund është diskutuar edhe sa i përket zgjedhjeve të reja që do të mbahen për FSHF. Deri tani Armand Dukës i bashkohet Shakohoxha dhe Starova.

I pyetur nga Çarçani nëse sheh një garë të fortë për këtë post, Lila ka thënë: “Jo, nuk besoj se do të jetë garë e fortë. Megjithatë nuk kam të drejtë vote dhe nuk mund të them emrin e fituesit sipas mendimit tim pa parë programin e kandidatëve”, tha Lila. /Sport Ekpres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online