“Si një çift i dashuruar që ndahen për hir të fëmijëve”, Dede komenton rikthimin e Martinit te Teuta

Nevil Dede ishte i ftuar në emisionin “Skaner” që transmetohet në “MCN TV”. Teksa në studio është diskutuar mbi rikthimin e Martinit te Teuta, Dede ka bërë një krahasim shumë të veçantë për marrëdhënien e tij me presidentin e skuadrës.

“E di si më duket mua kjo? Po ju bëj një krahasim. Është si një çift i dashuruar që ndahen dhe bashkohen prapë, vetëm për hir të fëmijëve të tyre”, ka thënë Dede mes batutës. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online